Współpraca

Współpraca

Jeśli:

 • poszukujesz nowego dostawcy podłoży 

 • rozpoczynasz działalność w branży ogrodniczej

 • chcesz z powodzeniem sprzedawać nasze produkty

Skontaktuj się z naszymi Kierownikami Regionalnymi lub wyślij poniższy formularz! 

Jest co najmniej 5 powodów, dla których warto współpracować z nami:

 1. Rozpoznawalność. Obecność marki KRONEN® na rynku od 1988 roku pozwoliła zdobyć zaufanie kilku pokoleniom. Dzięki temu jest bardzo dobrze postrzegana przez klientów końcowych. Jesteśmy liderem w segmencie producentów podłoży ogrodniczych w Polsce!
 2. Doświadczenie. Mamy za sobą wiele lat codziennej, ciężkiej i wytężonej pracy, do której podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Wyznaczamy sobie ambitne cele i kierunki rozwoju!
 3. Jakość. Zadowolenie nawet najbardziej wymagających ogrodników z działania naszych podłoży ogrodniczych jest rzeczą, która zarówno nas satysfakcjonuje jak i motywuje to stałego udoskonalania pozycji asortymentowych.
 4. Zaufanie. Wszyscy nasi dotychczasowi Partnerzy postrzegają nas jako sprawdzonego i solidnego producenta.
  Dysponujemy ciekawą i artakcyjną ofertą handlową! Warto rozpocząć z nami współpracę biznesową!
 5. Wsparcie sprzedaży. Prowadzimy szereg skutecznych działań marketingowych w sezonie. Firmy prowadzące sprzedaż naszych produktów mogą liczyć na:
 • poradniki, ulotki, katalogi, gadżety, odzież firmową, banery, ekspozytory,
 • reklamę w: TV, Internecie, prasie, radiu,
 • organizację eventu ogrodniczego w postaci Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych lub Dni Porad.
 • naszą otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy!

kronen przedstawiciele

 

Skontaktuj się z nami

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach informacyjnych i marketingowych (podstawa prawna art.6 ust. 1 pkt a) RODO) przez Lasland Sp z o.o. na czas nieokreślony, w tym w ramach marketingu bezpośredniego, także otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail, informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) dot. promocji, produktów oraz usług świadczonych przez Lasland Sp z o.o. i jej partnerów handlowych, świadczących usług

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytania (formularz kontaktowy – Skontaktuj się z nami!) (podstawa prawna art.6 ust. 1 pkt b) RODO) na okres niezbędny do realizacji celu, przez Lasland Sp. z o.o. z siedzibą: Grądach k/ Gryfic, 72-342 Cerkwica wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przezSĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: KRS 0000139055, (dalej Administrator) na warunkach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych w powyższym zakresie, okresie i celu przez podmioty współpracujące z Administratorem, w związku z realizacją celu udostępnienia danych.